2023.02.02, Csütörtök
Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat és vasárnap
Illusztráció - Pixabay

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat és vasárnap

MTI

2023.01.06. 17:34

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Hirdetés


    január 6., péntek:
    ------------------
    M4 Sport
17.30: Gyorskorcsolya, Európa-bajnokság, Hamar
20.00: Kosárlabda, férfi NB I, Kecskemét-Szedeák

    Eurosport 1
12.20: Sífutás, világkupa, férfi és női klasszikus sprintverseny, Val di Fiemme
14.15: Sílövészet, világkupa, férfi sprint, Pokljuka
16.00: Síugrás, Négysáncverseny, Bischofshofen

    Eurosport 2
13.40 és 15.25: Északi összetett, világkupa, vegyes csapat, Otepaa
17.30: Gyorskorcsolya, Európa-bajnokság, Hamar

    Spíler 2
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Celta Vigo
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Cádiz

    Match 4
 9.00: Tenisz, WTA-torna, Adelaide

    január 7., szombat:
    -------------------
    M4 Sport
10.45: Gyorskorcsolya, Európa-bajnokság, Hamar
16.00: Kézilabda, férfi felkészülési mérkőzés, Magyarország-Szlovénia
18.00: Kosárlabda, férfi NB I, Sopron-Szolnoki Olajbányász

    M4 Sport+
15.30: Gyorskorcsolya, Európa-bajnokság, Hamar

    Sport 1
15.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Győr-Storhamar
17.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Vipers Kristiansand-FTC
19.45: Kézilabda, női Európa-liga, csoportkör, DVSC-Nyköbing

    Sport 2
14.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Sassuolo
17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Udinese
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Monza-Internazionale

    Eurosport 1
 9.15 és 12.15: Alpesisí, világkupa, női óriás-műlesiklás, Kranjska Gora
10.30 és 13.30: Alpesisí, világkupa, férfi óriás-műlesiklás, Adelboden
11.30 és 14.35: Sílövészet, világkupa, női sprint és férfi 10 km-es üldözéses verseny, Pokljuka
15.55 és 16.55: Északi összetett, világkupa, női és férfi verseny, Otepaa
    
    Eurosport 2
 0.00 és 22.00: Golf, PGA Tour
 8.20: Síugrás, világkupa, női selejtező, Szapporo
11.35: Sífutás, világkupa, női 15 km, Val di Fiemme
13.00: Tenisz, ATP-torna, Púnia
15.00: Terepkerékpár, Superprestige, Gullegem

    Spíler 1
13.25: Labdarúgás, angol FA Kupa, Tottenham Hotspur-Portsmouth
15.55: Labdarúgás, angol FA Kupa, Middlesbrough-Brighton
18.25: Labdarúgás, angol FA Kupa, Brentford-West Ham United
20.55: Labdarúgás, angol FA Kupa, Liverpool-Wolverhampton Wanderers

    Spíler 2
13.25: Labdarúgás, angol FA Kupa, Crystal Palace-Southampton
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Real Madrid
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Mallorca-Valladolid
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Girona

    Arena 4
19.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, New Jersey Devils-New York Rangers
22.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Las Vegas Raiders-Kansas City Chiefs

    Match 4
 4.30 és 9.00: Tenisz, WTA-torna, Adelaide
13.30: Labdarúgás, angol másodosztályú bajnokság, Salford City-Northampton Town
 
    január 8., vasárnap:
    --------------------
    M4 Sport
14.00: Gyorskorcsolya, Európa-bajnokság, Hamar

    M4 Sport+
16.50: Jégkorong, Erste Liga, UTE-DEAC

    Sport 1
 0.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, San Antonio Spurs-Boston Celtics
13.45: Kézilabda, női Európa-liga, csoportkör, Valcea-Vác
15.45: Kézilabda, női Európa-liga, csoportkör, Mosonmagyaróvár-Fana
17.45: Kézilabda, női Európa-liga, csoportkör, Besancon-Siófok
21.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Toronto Raptors-Portland TrailBlazers

    Sport 2
12.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Salernitana-Torino
14.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Empoli
17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Napoli
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Milan-Roma

    Eurosport 1
 9.15 és 12.30: Alpesisí, világkupa, női óriás-műlesiklás, Kranjska Gora
10.30 és 13.30: Alpesisí, világkupa, férfi műlesiklás, Adelboden
11.35 és 14.30: Sílövészet, világkupa, vegyes váltó, Pokljuka
15.45: Vitorlázás, Volvo Ocean Race, 1. futam, Alicante
19.45: Sznúker, London Masters

    Eurosport 2
 8.30: Tenisz, WTA-torna, Adelaide
10.30 és 13.30: Északi összetett, világkupa, nők, Otepaa
11.00 és 12.35: Sífutás, világkupa, férfi és női klasszikus sprintverseny, Val di Fiemme
14.00: Sznúker, London Masters
22.00: Golf, PGA Tour

    Spíler 1
14.55: Labdarúgás, angol FA Kupa, Cardiff City-Leeds United
17.25: Labdarúgás, angol FA Kupa, Manchester City-Chelsea

    Spíler 2
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Almeira-Real Sociedad
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Rayo Vallecano-Betis
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Getafe
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atletico Madrid-Barcelona

    Arena 4
 2.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Jacksonville Jaguars-Tennessee Titans
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Buffalo Bills-New England Patriots
22.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Philadelphia Eagles-New York Giants

    Match 4
 6.30: Tenisz, WTA-torna, Adelaide
14.30: Labdarúgás, skót bajnokság, Motherwell-Hibernian
17.00: Labdarúgás, skót bajnokság, Dundee United-Rangers

Aktuális Siófokkézilabdasportélő közvetítés