Az egyes erdészeteknél a vadak érdekében életbe léptetett erdőlátogatási korlátozásokat megszüntették, kirándulás előtt azonban érdemes tájékozódni az előforduló egyéb tilalmak miatt.
Az év első harmadában több erdészet vezetett be időszakos erdőlátogatási korlátozást, melyek elsősorban az ellésre és az agancshullajtás időszakára biztosították nyugalmat a vadaknak.
Ettől függetlenül adódhatnak még egyéb korlátozások és figyelemfelhívások – például felújítások, karbantartások, harcászati gyakorlatok miatt -, amelyekről érdemes előzetesen tájékozódni a túrák tervezése előtt. A Magyar Természetjáró Szövetség oldalán találunk erre vonatkozóan további információkat.
Ma már egyszerre öt felületre kellene tartalmakat gyártania egy építőipari cégnek, amire ráébredni sokkoló lehet. Ugyanakkor a következetes és összehangolt kommunikáció nagyon gyorsan vonzóvá tehet egy vállalatot, az ágazatban ugyanis van miről mesélni!