Országos Mentőszolgálat Facebook
2019.10.03. 20:00
Újabb ÉletMentőPontot avattak, ezúttal Siófokon.
A Hotel Azúr recepcióján nem csupán egy félautomata defibrillátort helyeztek ki, hanem annak használatára is megtanították az ott dolgozókat, hogy azonnal tudjanak újraéleszteni ha szükség van rá!
Száz csapat állt rajthoz a jubileumi vállalati kerékpárversenyen, amely az évek során önálló sporteseménnyé és üzleti-közösségi találkozóponttá nőtte ki magát.