Ötszettes csatában vette el a MÁV Előre veretlenségét a címvédő Fino Kaposvár
Illusztráció, unsplash.com

MTI

2024.02.12. 15:00

Az előzetes várakozásoknak megfelelően élvezetes, kiélezett csatát vívott egymással az eddig veretlen MÁV Előre és a címvédő Fino Kaposvár vasárnap este és végül öt játszmában utóbbi győzedelmeskedett a férfi röplabda Extraligában.

A székesfehérvári mérkőzés kissé hektikusan alakult, az első és a harmadik szettben a vendég somogyiak, míg a másodikban és a negyedikben a házigazdák nyertek viszonylag magabiztosan. A döntő játszmában aztán a jó kaposvári kezdés után a MÁV Előre felzárkózott és a szett közepétől fej fej mellett haladtak a felek, majd 17-17 után a kaposváriak tudtak két pontot szerezni egymás után, ami győzelmet ért számukra.

Ezzel a Kaposvár és a MÁV Előre is egy-egy vereséggel áll, s a tabellát továbbra is az egy meccsel többet játszott kaposváriak vezetik.