Röplabda Magyar Kupa döntő - A Kaposvár a Kazincbarcikával csap össze

Érden dől el az idei évben, hogy ki nyeri a kupát.

Férfi röplabda Magyar Kupa - Simán nyert a Kaposvár

2024.01.25

Helyi hírek

Magabiztosan, 3-0-ra nyert a bajnoki címvédő Kaposvár Kecskeméten a férfi röplabda Magyar Kupa elődöntőjének első mérkőzésén. A párharc visszavágója szerdán lesz Kaposváron.

Előnyben a Kaposvár, 3-1-re győztek a Székesfehérvár ellen

2024.01.11

Helyi hírek

A bajnoki címvédő Kaposvár szerzett előnyt a férfi röplabda Magyar Kupa legnagyobb érdeklődéssel várt negyeddöntőjének első mérkőzésén, miután idegenben 3-1-re legyőzte a MÁV Előrét.

Magabiztosan nyert az év utolsó mérkőzésén a Kaposvári NRC a székesfehérváriak ellen

2024.01.03

Helyi hírek

A Kaposvár hazai pályán váratlanul simán, három játszmában legyőzte vasárnap a harmadik helyen álló MÁV Előrét a női röplabda Extraliga alapszakaszának utolsó 2023-as mérkőzésén.

Férfi röplabda CEV Kupa - Kettős vereséggel búcsúzott a Fino Kaposvár

2023.11.30

Helyi hírek

Közel állt a Fino Kaposvár ahhoz, hogy meglepetést okozzon a szerda esti svájci, CEV Kupa visszavágón. Végül a Chenois Geneve nyerte ezt a mérkőzést és a párharcot is.

Férfi röplabda CEV Kupa - Háromszettes kaposvári vereség

2023.11.23

Helyi hírek

A Fino Kaposvár 3-0-ra kikapott a svájci Chenois Geneve csapatától a férfi röplabda CEV Kupa első fordulójának első, szerdai mérkőzésén a Kaposvár Arénában.

Férfi röplabda Extraliga - A címvédő Kaposvár legyőzte az újonc Szegedet

2023.10.16

Helyi hírek

A címvédő Kaposvár hazai pályán 3-0-ra legyőzte az újonc Szegedet a férfi röplabda Extraliga vasárnapi játéknapján, és továbbra is százszázalékos.

Már a negyeddöntőben találkozhat a Fino Kaposvár és a MÁV Előre röplabdacsapata

2023.09.22

Helyi hírek

Egy ágra került, így már a negyeddöntőben találkozhat az előző bajnokság két döntőse, a Fino Kaposvár és a MÁV Előre-Foxconn a férfi röplabda Magyar Kupában.

Férfi röplabda BL - Burgaszban játssza a selejtezőt a Kaposvár

2023.08.16

Helyi hírek

Burgaszban játssza a férfi röplabda Bajnokok Ligája selejtezőjének első fordulóját a Fino Kaposvár.

Kedvező selejtezőcsoportban a Fino Kaposvár röplabda csapata

2023.07.19

Helyi hírek

A Fino Kaposvár bolgár, montenegrói és északmacedón csapattal találkozik a férfi röplabda Bajnokok Ligája selejtezőjének első fordulójában.

Női röplabda Extraliga - A Kaposvár az ötödik

2023.05.11

Helyi hírek

A Kaposvár kedden idegenben legyőzte az UTE-t, ezzel 3-1-re megnyerte a női röplabda Extraliga 5. helyéért kiírt párharcot.

Egy lépésre 19. bajnoki címétől a Fino Kaposvár

2023.04.28

Helyi hírek

A Kaposvár házigazdaként 3-0-ra legyőzte a MÁV Előrét a férfi röplabda Extraliga döntőjének második, csütörtöki mérkőzésén, ezzel 2-0-ra vezet az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharcban.

Női röplabda Extraliga - A Kaposvár folytatja az ötödik helyért

2023.04.19

Helyi hírek

A Kaposvár játszik az UTE csapatával az ötödik helyért a női röplabda Extraligában, miután az alsóházi helyosztó hétfői, harmadik mérkőzésén harmadszor is legyőzte a MÁV Előrét, ezzel megnyerte a párharcot.

Női röplabda Extraliga - Ismét nyert a Kaposvár a MÁV Előre otthonában

2023.04.14

Helyi hírek

A Kaposvár 3-0-ra győzött a MÁV Előre otthonában a női röplabda Extraligában, az 5-8. helyért zajló párharc második mérkőzésén, így 2-0-ra vezet az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharcban.

Női röplabda Extraliga - Előnyben a Kaposvár az alsóházban

2023.04.11

Helyi hírek

A Kaposvár házigazdaként 3-0-ra legyőzte a MÁV Előrét a női röplabda Extraligában, az 5-8. helyért zajló párharc első mérkőzésén.

Férfi röplabda Extraliga – Sima kaposvári győzelem Dunaújvárosban

2024.01.29

Helyi hírek

Hétpontos előnnyel vezeti a tabellát a Fino Kaposvár.

Röplabda - Háromszettes kaposvári siker Szegeden

2024.01.15

Helyi hírek

Vezeti a tabellát a somogyi együttes a férfi röplabda Extraliga alapszakaszában.

Jól halad önmaga újraépítésével a korábban Kecskeméten és Kaposváron is játszó csapatkapitány

2024.01.05

Helyi hírek

Horváth Kristóf, a magyar férfi röplabda-válogatott csapatkapitánya tavaly nyáron azért szerződött az osztrák Aich/Dob együtteséhez, hogy ott újra felépítse magát, és saját elmondása szerint jól halad ezen az úton.

Férfi röplabda Magyar Kupa - Mindkétszer januárban csap össze a Kaposvár és a MÁV Előre

2023.12.11

Helyi hírek

Január közepén rendezik a férfi röplabda Magyar Kupa leginkább várt negyeddöntőjét a Fino Kaposvár és a MÁV Előre Foxconn között.

Férfi röplabda Extraliga - Sima kaposvári sikerrel végződött a TFSE elleni találkozó

2023.11.27

Helyi hírek

A címvédő Kaposvár 3-0-ra győzött a TFSE vendégeként a férfi röplabda Extraliga alapszakaszának vasárnapi mérkőzésén.

Nagy csatában nyert a MÁV Előre a Kaposvár ellen

2023.10.27

Helyi hírek

A MÁV Előre házigazdaként nagy csatában, öt játszmában legyőzte a Kaposvárt a női röplabda Extraliga alapszakaszának harmadik fordulójában, pénteken.

Győzelemmel rajtolt a címvédő Fino Kaposvár a férfi röplabda Extraligában

2023.10.10

Helyi hírek

A címvédő Kaposvár szombaton a MEAFC-Miskolc elleni sima hazai győzelemmel rajtolt a férfi röplabda Extraliga 2023/24-es szezonjában.

Az újonc Miskolc ellen kezd a címvédő Kaposvár

2023.08.31

Helyi hírek

A címvédő Fino Kaposvár a története első élvonalbeli szezonjára készülő MEAFC-Miskolc ellen, hazai környezetben kezdi a férfi röplabda Extraliga 2023/24-es idényét.

Kedvező selejtezőcsoportban a Fino Kaposvár

2023.07.21

Helyi hírek

A Fino Kaposvár bolgár, montenegrói és északmacedón csapattal találkozik a férfi röplabda Bajnokok Ligája selejtezőjének első fordulójában.

Továbbra is marad a Fino-Kaposvár játékosa Baróti Árpád

2023.06.13

Helyi hírek

Baróti Árpád a következő szezonban is a magyar bajnok Fino Kaposvár röplabdacsapatát erősíti.

Hazai sikerrel maradt versenyben a MÁV Előre a Kaposvár elleni röplabda döntőben

2023.05.02

Helyi hírek

A MÁV Előre hazai pályán 3-1-re legyőzte a Kaposvárt a férfi röplabda Extraliga döntőjének harmadik mérkőzésén, ezzel 2-1-re szépített a párharcban.

Magyar Bálint visszatér a Kaposvár röplabdacsapatához

2023.04.20

Helyi hírek

Magyar Bálint visszatér a Fino Kaposvárhoz - jelentette be közösségi oldalán szerdán a férfi röplabda Extraligában finalista együttes.

Férfi röplabda Extraliga - Döntőben a Kaposvár, véget ért a Pénzügyőr egyeduralma

2023.04.17

Helyi hírek

A Kaposvár 3-0-ra legyőzte a címvédő Pénzügyőrt a férfi röplabda Extraliga elődöntőjének negyedik mérkőzésén vasárnap, ezzel megnyerte az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharcot.

Férfi röplabda Extraliga - Szépített a Pénzügyőr a Kaposvár ellen

2023.04.12

Helyi hírek

A címvédő Pénzügyőr 3-0-ra nyert a Kaposvár ellen a férfi röplabda Extraliga elődöntőjének harmadik mérkőzésén kedden, ezzel 2-1-re szépített az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharcban.

Férfi röplabda Extraliga - Kaposvári előny az elődöntőben

2023.04.03

Aktuális

A Kaposvár ötjátszmás győzelmet aratott a címvédő Pénzügyőr vendégeként vasárnap a férfi röplabda Extraliga elődöntőjének nyitányán.