Aktuális
2019.03.20
Helyi hírek
2017.06.12
2017.05.26
Idén Siófok városa is csatlakozik a május 31-én megrendezésre kerülő Kihívás Napja elnevezésű felhíváshoz, melynek célja a rendszeres testmozgás, az egészséges életmód népszerűsítése.
Kampányt indít Siófok a felelős szórakozásért és a kulturált közterülethasználatért - közölte a somogyi önkormányzat az MTI-hez eljuttatott közleményében.